Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

CGV Cinema Club’a üye ol veya giriş yap, anında CGV Para kazan,
istediğin zaman kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

 • CGV Cinema Club nedir, üye olursam ne gibi avantajlarım olacak?
  CGV Cinema Club, sana özel avantajlar sunabilmek için kurduğumuz üyelik sistemimiz. Sana kısaca avantajlarımızdan bahsedelim:
  • Gişe, büfe ve Yoort harcamalarından yüzde 3 CGV Para kazanma,
  • Hesabında biriken CGV Para’yı gişede, büfede ya da Yoort standlarında harcama,
  • 3D gözlüklerimizde 1 TL indirim,
  • Doğum günlerinde büfeden özel hediyeler,
  • Kişiye özel kampanyalar,
  • İnternet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli ödememe gibi ayrıcalıkların olacak.
  CGV Cinema Club’ın eski üyelik sisteminde 8 bilet aldığımda bir bilet kazanıyordum. Yeni üyelik sisteminin bana sağladığı avantajlar neler olacak?
  Sizlerden gelen yorumları da dikkate alarak CGV Cinema Club üyelerinin kazandıkça harcayabilecekleri, daha dinamik bir sadakat programı geliştirdik. Yeni üyelik sistemimizde misafirlerimizin gişede ve büfede harcadıkları toplam tutarın en az %3 kadarı CGV Para olarak CGV Cinema Club hesaplarına yüklenecek. Yüklenen CGV Para’lar sinema bileti ya da büfeden yapılacak alışverişler sırasında kullanılabilecek.
  CGV Cinema Club üyesi olmak için ne yapmam gerekiyor?
  Eğer sinemadaysan; ad, soyad ve telefon numaranı gişemizle paylaşıp üyelik başvurunu yapabilirsin. Aktivasyon adresini hemen verdiğin telefon numarasına iletiyoruz. Bu adrese tıklayıp eksik bilgilerini tamamlandığın zaman da üyeliğin başlamış oluyor. Ama unutma, link sadece 5 gün boyunca aktif olacak. Dilersen paribucineverse.com adresimizden ya da uygulamamızdan da üyelik formunu doldurup hemen üye olarak CGV Para kazanmaya başlayabilirsin.
  CGV Cinema Club üyeliği için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
  Elbette hayır. Herhangi bir ücret ödemeden bu sinema kulübüne katılarak ayrıcalıklı olabilirsin.
 • Tüm sinemalarda bu yeni üyelik sistemi geçerli mi, yoksa sadece CGV sinemalarında (Paribu Cineverse’lerde) mı geçerli?
  Yeni üyelik sistemimiz sadece CGV’ye özel. Dolayısıyla CGV Mars Cinema Group bünyesindeki tüm Paribu Cineverse’lerde geçerli.
  CGV Cinema Club üyesi olmak için sinemadan başvurdum ama bana gelen aktivasyon adresinden bilgilerimi tamamlamayı unuttum, ne yapacağım?
  Eğer 5 gün geçtiyse, aktivasyon adresin maalesef artık aktif değil demektir. Bu durumda üyelik başvurusunda bize verdiğin tüm bilgileri silmiş oluyoruz. Ama merak etme, çözüm var. Dilersen gişemizden, uygulamamızdan ya da paribucineverse.com adresimizden yeniden üyelik başvurusu yaparak sana özel avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsin.
  Üye olurken bazı bilgileri eksik veya yanlış verirsem ne olur?
  Bu durumda sana sunduğumuz imkanlardan faydalanamazsın. Bunu düzeltmek için yapman gereken, cep telefonu/e-mail ve belirlediğin şifre ile üye profiline ulaşarak bilgilerini doğru şekilde güncellemek. Ama unutma, doğum tarihini ve cinsiyetini değiştirmen mümkün değil. Bu nedenle bu bilgileri profiline doğru kaydetmeyi unutma.
  Şifremi unuttum, şifremi nasıl alabilirim?
  CGV Cinema Club üyesi olurken şifreni kendin belirlersin. Eğer güncelleme yaptıktan sonra şifreni unuttuysan, CGV Cinema Club üyelik sayfamızda bulunan “şifremi unuttum” linkine tıklayarak tek kullanımlık şifrene ulaşabilir, bu şifre ile yeniden giriş yaparak yeni şifreni yine kendin belirleyebilirsin.
 • Yeni üyelik oluşturduğumda hemen CGV Para kazanmaya başlayabilir miyim?
  Üyelik bilgilerini tamamlar tamamlamaz CGV Para kazanmaya başlıyorsun.
  Nasıl CGV Para kazanıyorum? Kazanım için herhangi bir limitim var mı?
  Gişeden, Yoort standlarımızdan ve büfeden yapacağın her harcamanda toplam ödediğin tutar üzerinden %3 oranında CGV Para hesabına yüklenir. Aynı gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin.
  Her zaman aynı miktarda mı CGV Para kazanacağım? Belirli dönemlerde daha fazla CGV Para kazanma şansım yok mu?
  Daha fazla CGV Para kazanmanızı sağlayacak dönemlik kampanyalarımız olacak.
  CGV Para’mı kullanabilmem için herhangi bir alt limit ya da koşul var mı?
  CGV Para’nı kullanmaya başlayabilmen için hesabından en az 1 CGV Para birikmiş olması gerekir. 0,5 CGV Para ve katlarını harcayabilirsin. Paribu Cineverse’den yapacağın tüm bilet ve büfe alışverişlerinde toplam ödeyeceğin tutarın bir kısmını ya da tamamını CGV Para’nla ödeyebilirsin.
 • CGV Para’larımı kullanabilmek için tam olarak bilet veya büfeden almak istediğim ürünün tamamı tutarında CGV Para’mın mı olması gerekir?
  Eğer gişelerimizden, Yoort standlarımızdan veya büfelerimizden alışveriş yapıyorsan; CGV Paralarını kullanmak için almak istediğin ürün tutarında CGV Para’n olmasına gerek yok. Hesabında en az 1 (bir) CGV Para olması koşulu ile, 0,5 CGV Para ve katları tutarınca harcama yapabilir, kalan tutarı nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsin.

  Ancak internet üzerinden alacağın biletlerde, toplam bilet tutarının tamamı kadar CGV Para’n olması gerekmektedir.
  Hesabımda biriken CGV Para’mı ne zamana kadar kullanabilirim?
  CGV Paralar kazandığın andan itibaren 6 (altı) ay süre ile geçerli kalacaktır. Kazandığın tarihten itibaren 1 yıl sonunda harcamadığın CGV Paralar silinecektir. Geçerlilik süresince kullanılmayan CGV Paralar sonraki yıla devredilmeyecektir.
  İki farklı üyelikte biriken puanları birleştirerek bir sinema bileti alabilir miyiz?
  Hayır. CGV Cinema Club üyelikleri kişiye özel olduğu için farklı hesaplardaki CGV Paralar birleştirilemiyor.
  Hesabımdaki CGV Para’larımı nakit olarak alabilir veya başkasına devredebilir miyim?
  Hayır, maalesef CGV Para’ların nakde çevrilmesi ve üyelikler kişiye özel olduğundan başkasına devri mümkün değil.
 • CGV Para kullanarak satın almış olduğum biletin iadesi yapılıyor mu?
  CGV Para kullanarak satın aldığın bileti seans başlamadan önce gişemizden iade edebilirsin. Online ve mobil uygulamamız üzerinden yapılacak iadeler seans saatinden 1 saat önceye kadar yapılmaktadır. İade konusu bilet için kullandığın kadar CGV Para’n aynı anda hesabına iade edilecektir.
  Bilet alırken üyelik girişi yapmayı unutmuşum, ne yapabilirim?
  Satın aldığın biletten ve büfe ürününden CGV Para kazanabilmek için üye bilgilerini gişe/büfe personeline iletmiş olman veya sitemizden üye girişi yapman gerekli. Ne yazık ki bilet alımında üye girişi yapılmadığında CGV Para’nın sonradan yüklenmesi mümkün olmayacak.
  CGV Cinema Club üyesiyim, hesabımdaki CGV Para’m eksik gözüküyor, benden izinsiz kullanılmış!
  Böyle bir durumla karşılaşman halinde hemen şifreni değiştirip “yorum ve öneriler” formundan bizimle iletişime geçmeni rica ediyoruz. Böylece en kısa sürede sana yardımcı olabiliriz.
  CGV Cinema Club üyesiyim, hesabımdaki CGV Para’m eksik gözüküyor. Bazı biletlerim ya da büfedeki harcamalarım işlenmemiş olabilir mi?
  Bir gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin. CGV Para’nı kazandığın tarihten itibaren 6 (altı) ay süreyle kullanmadığın takdirde hesabındaki CGV Para silinecektir. Bu kriterlerin dışında eksik bir yükleme gördüysen (son bir ay içerisinde yapılmış biletleme işlemi olmalı) üyelik bilgilerini (cep telefonu ya da mail adresi) ve bahsettiğin işleme ait biletin görselini/referans numarasını/rezervasyon numarasını “yorum ve öneriler” formundan bize iletmeni rica ediyoruz. Konuyu inceleyerek sana yardımcı olmaya çalışacağız.
 • Bana sormadan CGV Cinema Club üyeliğim bloke edilebilir mi?
  CGV Cinema Club üyelik sistemi kişiye özel bir hizmet; sadece senin kullanımın ile kazanım ve harcama yapabildiğin bir abonelik sistemine dayanıyor. Dolayısıyla eğer hesabın senin dışında kişiler tarafından kullanılır ve bu usulsüz işleme devam edilirse, üzülerek hesabındaki puanları siliyoruz.
  Üyeliğimi sonlandırmak istiyorum, ne yapmalıyım?
  Üye olurken verdiğin telefon numarası ve e-mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliğini sonlandırabiliriz.
  Birden fazla üyeliğim olduğunu fark ettim, bunları birleştirebilir miyiz?
  Elbette. Bahsettiğin üyeliklere ait telefon numarası ve mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliklerini birleştirebiliriz.
  İşlemlerimi yapmak için fiziki bir karta ihtiyacım var mı?
  Fiziki kart olmadan da üyelik avantajlarından yararlanabiliyorsun. Cep telefonu numaranla işlem yaparak CGV Para kazanmaya devam edebilirsin. CGV Para’nın gişeden ve büfeden kullanımı için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.
 • Kampanyalar hakkında nasıl bilgi alabilirim?
  Kampanyalarımızı e-posta ve kısa mesaj ile üyelerimize iletiyoruz. Dilersen sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da kampanyalar hakkında bilgilere ulaşabilirsin. Ayrıca her zaman sana özel fırsatlarımız olacak. Bu özel kampanyaları sadece senin ulaşabildiğin bilgilendirme sayfalarında görebilirsin. Aynı zamanda sana özel olarak iletilmiş e-posta ve kısa mesajlardan da takip edebilirsin.
  Kısa mesaj veya E-posta üzerinden hiçbir şekilde iletişim kurmanızı istemiyorum, ne yapabilirim?
  E-posta ve SMS almak istemiyorsan başvuru esnasında iletişim onayı vermeyebilirsin. Eğer onay verdikten sonra vazgeçersen, gönderdiğimiz e-postada yer alan “üyelikten ayrıl” seçeneğine tıklayabilirsin. SMS iptali için ise CINEVERSE RET yazıp 4933’e göndererek telefonuna bildiri gelmesini durdurabilirsin.