Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 30.11.2018
Süre: 130 Dakika
Tür: Dram

Özet Green Book, ünlü bir piyanist ve konser turu kapsamında onun şoförü olarak çalışan Tony’nin hikayesini anlatıyor. Tony Lip, Bronx’taki bir İtalyan Amerikan mahallesinde yaşamaktadır. Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley ise konser turu için hazırlanmaktadır. Ünlü müzisyen tur kapsamında Manhattan’dan güneye doğru birçok yere gidecektir. Kendisi ile şehir şehir gezecek bir şoför arayışında olan Shirley, bir süredir işsiz olan Tony’yi işe alır. Tony, yolculuk sırasında Afro-Amerikalılar için güvenli olan güzergahları kullanabilmek için “The Green Book” isimli kılavuzdan yardım alır. Dr Shirley ve Tony çıktıkları bu yolculukta ırkçılıkla, tehlikeyle ve beklenmedik nezaketle karşılaşır. İkili bu zorlu yolculuklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.

Yorumlar

keyifle izlenecek bir film. izlemeden geçmeyin derim. 3 oscarı hak ettiğini düşünüyorum. viggo mortensen italyan ruhu katıp rolün hakkını vermiş harika oyunculuğunu izleme fırsatı sunuyor.

11.04.2019
Emrah U***

mükemmel bir film

10
21.03.2019
BaȘar B***

Başrol oyuncular olsun müzikler olsun yönetmenin bakış açısı olsun her dakikasını pür dikkat izledim bitmesinide istemedim

9
13.03.2019
Koray K***

Gerçekten izlemeye değer filmlerden birisi. Önyarginin olamamasi gerektigini bir kere daha anlayabikiyorsunuz bu filmde. Bir kere degil bin kere daha gidebilirim bu filme.

10
06.03.2019
Elif A***

Cinemaximum Türkiye’de olmasından dolayı çok memnunuz teşekkürler Cinemaximum CEO VE yöneticileri 👏🏻👏🏻👏🏻

04.03.2019
Uğur A***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler