İşlem Rehberi

CGV Cinema Club Üyelik İşlemleri

www.paribucineverse.com adresine girerek sağ üst köşedeki "Üye Girişi" butonuna tıklayın.
Açılan sayfada Paribu Cineverse gişelerinden temin ettiğin kart numaran / e-posta adresin ve şifren ile giriş yapabilir veya "üye ol" butonuna tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsin. Paribu Cineverse gişelerinden aldığın kart ile ilk defa giriş yapıyorsan
; şifren kart numarandır.

Üst menüde bulunan "Profilim" sayfasından sahip olduğun puanları kontrol edebilir, alışverişlerinde kullanabilirsin.
"Kişisel bilgilerim" sekmesinden bilgilerini güncelleyerek CGV Cinema Club avantajlarından faydalanabilirsin. Kampanyaları ve duyuruları e-posta ve sms yoluyla almak istiyorsan "Kişisel Bilgilerin" sayfasının altında bulunan kutucuğu işaretley
ebilirsin


Bilet Satın Alma İşlemleri

www.paribucineverse.com adresine girerek sayfanın üst bölümünde bulunan "Arama" ikonuna tıkladıktan sonra ilgilendiğin filmin ismini yazıp, çıkan filmin üzerine tıklayarak film detay sayfasına geçiş yapabilir ve bu sayfadan film hakkındaki bilgilere ulaşabilirsin.
İlgilendiğin filmler ana sayfada yer alıyor ise görsellerin üzerine veya “incele” butonuna tıklayarak film detay sayfasına geçebilir ve buradan film hakkındaki bilgilere ulaşabilirsin. "Bilet al" butonuna tıklayarak üst menüde bulunan "hızlı bilet al" sekmesinden ilgili tarih, sinema ve filmi seçerek seans ekranını görüntüleyebilirsin.
Film detaylarının yer aldığı sayfada “hemen bilet al” başlığı altında “Ne Zaman?” ve “Hangi Sinema?” menülerinde alanları doldurarak, filmin yayımlandığı sinema salonlarına ait seanslara ulaşabilirsin.
İlgilendiğin sinema salonunu seçerek salon ve seans bilgilerine ulaşabilirsin.
Salon bilgilerinin yanında bulunan bilgiler seçilen filmin hangi format seçeneğiyle oynadığını göstermektedir.
İzlemek istediğin filmin seansına tıklayarak "bilet tipi" ve "adedini" seçebileceğin sayfaya devam edebilirsin.
Seçimini yaptıktan sonra koltuk seçim ekranı üzerinden oturmak istediğin koltuk/ları seçerek, sayfanın sağ alt kısmında bulunan "Devam Et” butonuna basın. 

*İstediğin adımda avantajlardan faydalanmak için CGV Cinema Club üye girişi yapabilirsin. Ancak giriş yapmak zorunlu değildir.

 

Açılan "Onay" sayfasında bilet ve fiyat detaylarını görüntüleyebilirsin. Kimlik ve iletişim bilgilerini girdikten sonra “mesafeli bilet satış sözleşmesini” onaylayarak ödeme işlemi için sanal pos ekranına “Ödeme Yap" butonuna tıklayarak ilerleyebilir veya siparişi iptal edebilirsin.
Ödeme işlemi için Kart üzerindeki isim, kredi kartı numarası, kartın son kullanma tarihi ve kartın arkasında yazılı olan 3 haneli CVC Güvenlik Kodunu gir
meniz gerekmektedir.
Bilgilerini ve toplam ödeme tutarını kontrol
ettikten sonra “devam et” butonuna tıklayın.
Satın alma işleminden sonra sinema bilet bilgilerin girmiş olduğun e-posta adresine iletilecektir. Dilersen SMS
seçeneğini tıklayarak satın almış olduğun sinema ve seans bilgilerini kısa mesaj olarak alabilirsin.
Paribu Cineverse gişelerinden veya Kiosk’tan biletini basarak filme giriş yapabilirsin.
Gizlilik, Sözleşme ve kullanım koşullarına, www.paribucineverse.com adresindeki sayfaların alt tarafında bulabilirsin.
Kişisel bilgi ve verilerinize ilişkin uygulanan gizlilik kurallarına buradan ulaşabilirsin. Olası uyuşmazlık durumlarında sorumlu olan çözüm mekanizmaları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsin.

Mobil Uygulamamızı Keşfedin!

Mobil Uygulamamızı Keşfedin!

Bizi Takip Et