Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

CGV Arthouse

CGV Arthouse, sinemayı mutluluk olarak gören insanların projesidir. CGV Arthouse salonları, CGV Mars Cinema Group’un heyecan ve mutluluk dolu, hiç anlatılmamış özel hikayeleri, seyirciyle buluşturduğu yerdir.

CGV Arthouse salonlarımızda, sinemadan, edebiyattan ve sanattan hoşlanan; hayattan ilham alan insanları bir araya getirmeyi ve onlarla diğer sinema salonlarında göremeyecekleri filmleri, Türkiye’nin en iyi sinema salonlarında izletme heyecanımızı paylaşmak istiyoruz.

Misafirlerimize tüm gün ve seanslarda 65,00 TL bilet fiyatı ile, hem ulusal hem de uluslar arası festivallerde boy göstermiş, ödüller toplamış, kendinden söz ettirmiş filmlerden oluşan çok özel bir yayın akışı sunuyoruz. Yakın bir gelecekte ise daha çok şehir ve daha çok sinemada olmayı hedefliyoruz.

CGV Arthouse salonlarında misafirlerimizle, yazar, yönetmen ve oyuncuları bir araya getirerek; sohbet ve söyleşiler düzenliyoruz.

Vizyon takvimi yalnızca bağımsız filmlere ve sanat filmlerine ayrılmış, sinemanın en sanat halini keşfetmek için CGV Arthouse salonlarımıza gelin ve bu muhteşem sanat deneyimini siz de yaşayın.

CGV Arthouse Filmleri

CGV Arthouse Sinemaları

Paribu Cineverse Akasya

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak No:25 Üsküdar İstanbul

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Armada

Armada AVM Eskişehir yolu 06520 Söğütözü / ANKARA

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Bursa Podyumpark

Cumhuriyet Mah.Nilüfer Hatun Cad.No:114

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Espark

Üniversite Cad. Eski Bağlar Mah. No.21 Eskişehir

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Kanyon

Kanyon AVM Büyükdere Cad. No. 185 Levent

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Marmara Forum

D100 Yan Yol Marmara Forum Alışveriş Merkezi S Blok NO: 207 Osmaniye Bakırköy/İstanbul

Favorilerime Ekle

Paribu Cineverse Panora

Panora AVM Turan Güneş Bulvarı No: 182/212 Çankaya

Favorilerime Ekle