CGV CINEMA CLUB’a üye ol veya giriş yap,
anında CGV Para kazan, istediğin zaman kullan!

CGV Cinema Club üyeliğin ile birlikte anında CGV Para kazan, dilediğin zaman
büfe ve gişelerde kullan!

CGV CINEMA CLUB NEDİR?

Ayrıcalıkların kulübü CGV Cinema Club!

Hemen CGV Cinema Club üyesi ol!

Kulüpteki yerini al.

Harcadıkça kazan!

Hem büfede hem bilette %3 CGV Para kazan! (1 CGV Para = 1 TL)

Biriktikçe harca harcadıkça biriksin!

CGV Para’ların harcadıkça biriksin, biriktikçe büfe ve gişede dilediğin zaman istediğin gibi harca.

CGV Para fırsatları boldur kaçırmamak için iletişim bilgilerini doldur!

İndirimleri, kampanyaları ve sana özel tüm ayrıcalıkları kaçırmamak için iletişim bilgilerini doldur, fırsatları takip et.

CGV CINEMA CLUB NEDİR?

Ayrıcalıkların kulübü CGV Cinema Club!

Çeşit çeşit fırsatlar kulüpte seni bekliyor! Sen de bu özel kulüpte yerini almak için hemen CGV Cinema Club üyesi ol, indirimlerden ve fırsatlardan yararlan.

Hizmet bedeli ödemeye son!

CGV Cinema Club üyelerimiz online bilet alımlarında herhangi bir hizmet bedeli ödemiyor.

Gişede ve büfede toplam harcamana %3 CGV Para!

Yenilenen CGV Cinema Club’a üye ol, gişe ve büfede harcadıkça kazan, kazandıkça harca.

CGV Cinema Club üyelerine 3D gözlükler 1 TL indirimli!

CGV Cinema Club üyeleri, 3D filmlerde gözlükleri indirimli alırlar, keyiflerine bakarlar.

Sevdiğin markalardan sevineceğin haberler almak için takipte kal!

CGV Cinema Club avantajları için takipte kal ve iletişim bilgilerini doldurmayı unutma.

Doğum gününde tüm üyelere orta mısır hediye!

CGV Cinema Club üyelerimiz kendilerini daha özel hissetsin diye doğum günlerinde patlamış mısır hediye!

AcaVIP AYRICALIKLAR DÜNYASI

AcaVIP Nedir?

31 Aralık 2024’e kadar 9 adet bilet al ve AcaVIP fırsatlarından
yararlanmaya hemen başla

50 CGV Para Hoş Geldin Hediyesi!

Paribu Cineverse gişe, büfe, web sitesi ve mobil uygulamasında kullanabileceğiniz 50 CGV Para hediye!

Tüm Boy Mısır Menülerde %25 İndirim

AcaVIP üyelerimize tüm boy mısır menülerinde %25 indirim ayrıcalığı

3D Gözlüklerde 5 TL İndirim

AcaVIP üyelerimize 3D gözlüklerde 5 TL indirim ayrıcalığı

Doğum Gününe Özel Büyük Tek İçecekli Mısır Menüsü Hediye!

AcaVIP üyelerimize doğum günlerinde Tek İçecekli Büyük Boy Mısır menü hediye!

Sevdiğin Markalardan Sürpriz Avantajlar!

AcaVIP üyelerimize özel sevdiği markalardan çeşitli avantajlara sahip olma ayrıcalığı

Sıkça Sorulan Sorular

CGV Cinema Club, sana özel avantajlar sunabilmek için kurduğumuz üyelik sistemimiz. Sana kısaca avantajlarımızdan bahsedelim:
  • Gişe, büfe ve Yoort harcamalarından yüzde 3 CGV Para kazanma,
  • Hesabında biriken CGV Para’yı gişede, büfede ya da Yoort standlarında harcama,
  • 3D gözlüklerimizde 1 TL indirim,
  • Doğum günlerinde büfeden özel hediyeler,
  • Kişiye özel kampanyalar,
  • İnternet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli ödememe gibi ayrıcalıkların olacak.

Sizlerden gelen yorumları da dikkate alarak CGV Cinema Club üyelerinin kazandıkça harcayabilecekleri, daha dinamik bir sadakat programı geliştirdik. Yeni üyelik sistemimizde misafirlerimizin gişede ve büfede harcadıkları toplam tutarın en az %3 kadarı CGV Para olarak CGV Cinema Club hesaplarına yüklenecek. Yüklenen CGV Para’lar sinema bileti ya da büfeden yapılacak alışverişler sırasında kullanılabilecek.

Eğer sinemadaysan; ad, soyad ve telefon numaranı gişemizle paylaşıp üyelik başvurunu yapabilirsin. Aktivasyon adresini hemen verdiğin telefon numarasına iletiyoruz. Bu adrese tıklayıp eksik bilgilerini tamamlandığın zaman da üyeliğin başlamış oluyor. Ama unutma, link sadece 5 gün boyunca aktif olacak. Dilersen paribucineverse.com adresimizden ya da mobil uygulamamızdan da üyelik formunu doldurup hemen üye olarak CGV Para kazanmaya başlayabilirsin.

Elbette hayır. Herhangi bir ücret ödemeden bu sinema kulübüne katılarak ayrıcalıklı olabilirsin.

Yeni üyelik sistemimiz sadece CGV’ye özel. Dolayısıyla CGV Mars Cinema Group bünyesindeki tüm Paribu Cineverse’lerde geçerli.

Eğer 5 gün geçtiyse, aktivasyon adresin maalesef artık aktif değil demektir. Bu durumda üyelik başvurusunda bize verdiğin tüm bilgileri silmiş oluyoruz. Ama merak etme, çözüm var. Dilersen gişemizden, mobil uygulamamızdan ya da paribucineverse.com adresimizden yeniden üyelik başvurusu yaparak sana özel avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsin.

Bu durumda sana sunduğumuz imkanlardan faydalanamazsın. Bunu düzeltmek için yapman gereken, cep telefonu/e-mail ve belirlediğin şifre ile üye profiline ulaşarak bilgilerini doğru şekilde güncellemek. Ama unutma, doğum tarihini değiştirmen mümkün değil. Bu nedenle bu bilgiyi profiline doğru kaydetmeyi unutma.

CGV Cinema Club üyesi olurken şifreni kendin belirlersin. Eğer güncelleme yaptıktan sonra şifreni unuttuysan, CGV Cinema Club üyelik sayfamızda bulunan “şifremi unuttum” linkine tıklayarak tek kullanımlık şifrene ulaşabilir, bu şifre ile yeniden giriş yaparak yeni şifreni yine kendin belirleyebilirsin.

Üyelik bilgilerini tamamlar tamamlamaz CGV Para kazanmaya başlıyorsun.

Gişeden, Yoort standlarımızdan ve büfeden yapacağın her harcamanda toplam ödediğin tutar üzerinden %3 oranında CGV Para hesabına yüklenir. Aynı gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin.

Daha fazla CGV Para kazanmanızı sağlayacak dönemlik kampanyalarımız olacak.

CGV Para’nı kullanmaya başlayabilmen için hesabından en az 1 CGV Para birikmiş olması gerekir. 0,5 CGV Para ve katlarını harcayabilirsin. Paribu Cineverse’den yapacağın tüm bilet ve büfe alışverişlerinde toplam ödeyeceğin tutarın bir kısmını ya da tamamını CGV Para’nla ödeyebilirsin.

Eğer gişelerimizden, Yoort standlarımızdan veya büfelerimizden alışveriş yapıyorsan; CGV Paralarını kullanmak için almak istediğin ürün tutarında CGV Para’n olmasına gerek yok. Hesabında en az 1 (bir) CGV Para olması koşulu ile, 0,5 CGV Para ve katları tutarınca harcama yapabilir, kalan tutarı nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsin.

Ancak internet üzerinden alacağın biletlerde, toplam bilet tutarının tamamı kadar CGV Para’n olması gerekmektedir.

CGV Paralar kazandığın andan itibaren 6 (altı) ay süre ile geçerli kalacaktır. Kazandığın tarihten itibaren 6 (altı) ay sonunda harcamadığın CGV Paralar silinecektir. Geçerlilik süresince kullanılmayan CGV Paralar sonraki yıla devredilmeyecektir.

Hayır. CGV Cinema Club üyelikleri kişiye özel olduğu için farklı hesaplardaki CGV Paralar birleştirilemiyor.

Hayır, maalesef CGV Para’ların nakde çevrilmesi ve üyelikler kişiye özel olduğundan başkasına devri mümkün değil.

CGV Para kullanarak satın aldığın bileti seans başlamadan önce gişemizden iade edebilirsin. Online ve mobil uygulamamız üzerinden yapılacak iadeler seans saatinden 1 saat önceye kadar yapılmaktadır. İade konusu bilet için kullandığın kadar CGV Para’n aynı anda hesabına iade edilecektir.

Satın aldığın biletten ve büfe ürününden CGV Para kazanabilmek için üye bilgilerini gişe/büfe personeline iletmiş olman veya web sitemizden ya da mobil uygulamamız üzerinden üye girişi yapman gerekli. Ne yazık ki bilet alımında üye girişi yapılmadığında CGV Para’nın sonradan yüklenmesi mümkün olmayacak.

Böyle bir durumla karşılaşman halinde hemen şifreni değiştirip “yorum ve öneriler” formundan bizimle iletişime geçmeni rica ediyoruz. Böylece en kısa sürede sana yardımcı olabiliriz.

Bir gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin. CGV Para’nı kazandığın tarihten itibaren 6 (altı) ay süreyle kullanmadığın takdirde hesabındaki CGV Para silinecektir. Bu kriterlerin dışında eksik bir yükleme gördüysen (son bir ay içerisinde yapılmış biletleme işlemi olmalı) üyelik bilgilerini (cep telefonu ya da mail adresi) ve bahsettiğin işleme ait biletin görselini/referans numarasını/rezervasyon numarasını “yorum ve öneriler” formundan bize iletmeni rica ediyoruz. Konuyu inceleyerek sana yardımcı olmaya çalışacağız.

CGV Cinema Club üyelik sistemi kişiye özel bir hizmet; sadece senin kullanımın ile kazanım ve harcama yapabildiğin bir abonelik sistemine dayanıyor. Dolayısıyla eğer hesabın senin dışında kişiler tarafından kullanılır ve bu usulsüz işleme devam edilirse, üzülerek hesabındaki puanları siliyoruz.

Üye olurken verdiğin telefon numarası ve e-mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliğini sonlandırabiliriz.

Elbette. Bahsettiğin üyeliklere ait telefon numarası ve mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliklerini birleştirebiliriz.

Fiziki kart olmadan da üyelik avantajlarından yararlanabiliyorsun. Cep telefonu numaranla işlem yaparak CGV Para kazanmaya devam edebilirsin. CGV Para’nın gişeden ve büfeden kullanımı için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.

Kampanyalarımızı e-posta ve kısa mesaj ile üyelerimize iletiyoruz. Dilersen sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da kampanyalar hakkında bilgilere ulaşabilirsin. Ayrıca her zaman sana özel fırsatlarımız olacak. Bu özel kampanyaları sadece senin ulaşabildiğin bilgilendirme sayfalarında görebilirsin. Aynı zamanda sana özel olarak iletilmiş e-posta ve kısa mesajlardan da takip edebilirsin.

E-posta ve SMS almak istemiyorsan başvuru esnasında iletişim onayı vermeyebilirsin. Eğer onay verdikten sonra vazgeçersen, gönderdiğimiz e-postada yer alan “üyelikten ayrıl” seçeneğine tıklayabilirsin. SMS iptali için ise CINEVERSE RET yazıp 4933’e göndererek telefonuna bildiri gelmesini durdurabilirsin.

Bu yıl içerisinde 9 ve üzeri kez sinemaya geldiğin takdirde VIP üye olabilirsin.

Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden üye girişini gerçekleştirip “Profilim” sekmesinden VIP üyeliğine kaç adımının kaldığını veya VIP üyeliğinin olup olmadığını kontrol edebilirsin.

Evet, tüm Paribu Cineverse lokasyonlarında VIP üye ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Hayır, VIP üye olabilmen için istediğin film veya filmlere 9 ve üzeri kez gelmen yeterli.

Maalesef, sadece CGV Cinema Club üyeliği ile yapılan işlemler geçerli sayılıyor.

Evet. Nakit, kredi kartı ve CGV Para ile alınan tüm biletler VIP üyeliği için geçerlidir.

1 Ocak 2024 tarihinden itibaren satın almış olduğun tüm biletler geçerli sayılıyor.

VIP üye olduğun süre boyunca;
  • 50 CGV Para Hoş Geldin Hediyesi 1 kez,
  • Tüm mısır menülerde %25 indirim ayrıcalığı sınırsız,
  • 3D gözlüklerde 5 TL indirim ayrıcalığı sınırsız,
  • Doğum günlerinde tek içecekli büyük menü hediyesi 1 kez olacak şekilde kullanılabiliyor.

VIP üye ayrıcalıklarını sadece VIP üye olan CGV Cinema Club üyesi kullanabiliyor.

VIP üye ayrıcalıklarını 31 Aralık 2024 tarihine kadar kullanman gerekiyor.

Mobil Uygulamamızı Keşfedin!

Mobil Uygulamamızı Keşfedin!

Bizi Takip Et