Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 05.04.2019
Süre: 106 Dakika
Tür: Komedi

Özet Türkiye’nin en efsanevi sınıfında, eğitim devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor! Bu yılın yeni öğrencileri, hocaları ve birbirinden renkli karakterleriyle Hababam Sınıfı, yeni öğretim yılında büyük bir heyecan içerisinde. Çünkü, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma eğitime geçiyor ve okula yatılı kız öğrenciler geliyor! Sınıfa yeni gelen kızlar ve Hababam erkekleri arasındaki tatlı rekabet elbette çok eğlenceli anlara da gebe! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken, elbette her şey süt liman gitmiyor. Hababam'ın haylazları Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül, sınıfa yeni katılan kız öğrencilerle beraber önce rakip sonra müttefik olarak eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar!

Yorumlar

👎👎👎 çok kötü

15.04.2019
Pamuk A***

İyi dedin yasemin :)

14.04.2019
Murat K***

Bence sinemadan izlenecek bir film değil senaryo eski hababam filmleriyle aynı bence gitmeyiin verdiğiniz paraya yazık ben izledim param boşa giti verin paramı geri.

10
14.04.2019
Ceyhun Emre K***

Gereken özen Gösterilmemiş Begenmedim..

1
10.04.2019
Mehmet K***

Tek Eleştirim Toygan Avanoğlu'nun Rolleri Biraz Daha Artırılmalıydı Çok Arka Planda Kalmış.Onun Haricinde Film Güzel ve Yeterince Komikti.Helal Olsun Dediğim Yeri İse Eski Hababam Sınıfına Değer Verdiğini Gösteren Sahnesiydi ve Eski Hababamın 3 Oyuncusunu Kadroya Katmaları Olmuş.

8
10.04.2019
Onur İ***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler