Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 02.08.2019
Süre: 136 Dakika
Tür: Aksiyon

Özet Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.

Yorumlar

Bence farklı bir boyuta geçmenin zamanı gelmişti !

01.07.2019
Yenal K***

vallahi ben bütün ekibi bekliyodum fragmanı gördüm şok oldum ne/neler oluyor

15.04.2019
Tolga B***

The Fast And The Furious serisi ilk üç favori film serimden biri ama bu film çok aşikar maddiyat için yapılmış.Kötü demiyorum ancak senaristler olayı artık fantastik boyuta taşımaktan çok sokak hayatına geri dönüş yapmaları lazım

10.04.2019
Koray K***

Mükemmel film heyecanla bekliyorum bu filmi 📽️

09.04.2019
Batuhan D***

Bekliyoruz👀

07.04.2019
Onur Can T***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Film izlemesi sizden Migros indiriminiz Paribu Cineverse’ten!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler