Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Paribu Cineverse’te AcaVIP Güzel Ayrıcalıklar İçin İleri Sayım Başladı!

Paribu Cineverse mobil uygulamasını indir, VIP üyeliğine kaç film kaldığını öğren.

 

Nasıl VIP Olabilirim ?

· 1 Temmuz 2022 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında 9 ve üzeri kere sinemaya gelmiş olan CGV Cinema Club üyelerimiz VIP üye statüsüne geçmeye hak kazanacaklar.

· 1 Temmuz 2023 itibariyle sadece 2023 yılı içerisinde 9 ve üzeri kere sinemaya gelen CGV Cinema Club üyelerimiz VIP üye statüsüne hak kazanacaklar.

· CGV Cinema Club üyeliği ile Paribu Cineverse gişelerinden, kiosklarından ve web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir.

· Sinemaya gelişlerde satın alınan biletlerin adedi VIP üyelik için gerekli olan 9 ve üzeri kere gelme koşulunu etkilememektedir.

· İşlem adedi 9’a tamamlandıktan itibaren bir sonraki yılın son gününe kadar VIP üyeliği geçerlidir.

· VIP üye miyim ? VIP üye olabilmek için kaç kez daha sinemaya gelmeniz gerektiğini Paribu Cineverse web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden CGV Cinema Club üyeliğinizin profilim sayfasından takip edebilirsiniz.

· VIP üye olmak için gerekli olan 9 ve üzeri kere sinemaya gelme koşulunu tüm lokasyonlarda ve tüm filmlerde tamamlayabilirsiniz.

· CGV Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Paribu Cineverse Kazançlı Seyirler Diler!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü