Kampanya Süresi Dolmuştur!
Kampanya Dönemi: 28 Temmuz 2023 - 31 Ağustos 2023

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Filmine Özel Sürpriz Hediyeler!

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası filmine bilet alanlar çekilişe katılıyor, hediyeyi kapıyor!

 

Biletini al, www.ninjakaplumbagalarkazandiriyor.com adresine git, bilet ile beraber verilen kodu gir, çarkı çevir, hediyeyi kap!

 

Ön satıştan bilet alan misafirlerimiz, kuponlarındaki kodları 4 Ağustos tarihinden itibaren hediye çarkında kullanabilirler. 4 Ağustos tarihinden önce çark çekilişleri gerçekleştirilememektedir.

 

Kampanya koşulları;

  • Kampanya 4-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Paribu Cineverse sinemalarından Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası filmine bilet alanlar için geçerlidir.
  • Çekilişler www.ninjakaplumbagalarkazandiriyor.com adresinden gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya gişe, web sitesi ve mobil uygulamasından alınan biletler dahildir.
  • Kiosk üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
  • Hediye çarkından kazanılan ödüller büfelerimizden temin edilebilir.
  • Hediyesini teslim almak isteyen misafirlerimiz 'teslim aldım' beyanı ve imzası ile kazandıkları hediyelerini teslim alabilirler.
  • Bir kişi birden çok kez katılım sağlayabilir.
  • 18 yaş altı misafirlerimiz çekilişe katılamazlar.
  • CGV Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

YASAL METİN

Bu kampanya Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş..’e adına MPİ’nin 26.07.2023 tarih ve E-24951361.255.05.02-41236 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından Kapsam dışı düzenlenmektedir. 04.08.2023 Saat: 00:01 – 31.08.2023 Saat: 23:59 tarihleri arasında. Türkiye genelinde Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş.ye ait www.paribucineverse.com (ücretsiz ) internet sitesinden, sinema gişesinden veya mobil app uygulaması üzerinden Paribu Cineverse Sinema filmi Ninja Turtles Mutant Kargaşası bilet satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra , www.ninjakaplumbagalarkazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesine sinema bileti fişi ile beraber iletilen kod ile kampanya alanındaki çark görseline tıklayarak hediye Çarkı çeviren herkese (Boş yok) 460,00 TL Değerinde Ninja Turtles Mutant Kargaşası Aksiyon Figürü , 305,00 TL değerinde Ninja Turtles mutasyon çamuru, 399,99 TL değerinde Ninja Turtles anaokul çantası, 169,99 TL değerinde Ninja Turtles kalem çantası, 159,99TL değerinde Ninja Turtles matarası, 69,99 TL değerinde Ninja Turtles beslenme kutusu, 60 TL değerinde Ninja Turtles stickerları veya 50 TL değerinde Ninja Turtles Ürünlerinde geçerli Toyzz Shop Hediye Çeki ikramiyelerinden birini kazanacaktır. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Kampanyaya katılım için; Paribu Cineverse Sinema filmi Ninja Turtles Mutant Kargaşası bilet satın almak gerekmektedir.www.ninjakaplumbagalarkazandiriyor.com katılım ücretsizdir. Kampanya şartlarına uyan kullanıcılara her başarılı katılımı için Hediye Çarkı’nı çevirme hakkı verilecektir. Bir kişi bir bilet ile birden fazla ikramiye kazanamaz. Hediye Kazanan herkes sinema büfelerinden anında hediyelerini teslim alabileceklerdir. Kazanılan Toyzz Shop Hediye Çeki son kullanım tarihi 30.09.2023 tür. Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

CGV Cinema Club Üyesine Hayat Bayramda Daha Güzel!

CGV Cinema Club Üyesine Hayat Bayramda Daha Güzel!

Detaylı Bilgi
Son Gün 23 Haziran 2024
Paribu Cineverse Büfelerinde Film Arasında %25 İndirim!

Paribu Cineverse Büfelerinde Film Arasında %25 İndirim!

Detaylı Bilgi
Son Gün 31 Aralık 2024
Team Paribu’dan “Eclipse” Filmine Özel Kampanya!

Team Paribu’dan “Eclipse” Filmine Özel Kampanya!

Detaylı Bilgi
Son Gün 23 Mayıs 2024
En Sevdiğin Sinema Karakterini Çiz CGV MoviePass'i Kap!

Resim Yarışması Başladı!

Detaylı Bilgi
Son Gün 27 Haziran 2024
Öğretmenim Canım Benim Mısır Menülerde ve Biletlerde Sana Özel İndirim!

Öğretmenim Canım Benim Mısır Menülerde ve Biletlerde Sana Özel İndirim!

Detaylı Bilgi
Son Gün 30 Haziran 2024

Bizi Takip Et