Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 30.03.2018
Süre: 117 Dakika
Tür: Komedi

Özet 30 yıl ayrı kaldıktan sonra, babaları 3 çocuğunu Hasanlar Köyü'ndeki evlerine geri çağırır. Nedenini bilmezler. En büyükleri Cemal, onları alır ve bu garip köye doğru yola çıkarlar. Yıllardır bir araya gelmeyen ve birbirini çok az tanıyan üç kardeş Hasanlar'a vardıklarında babalarının öldüğünü öğrenirler ve babaları, vasiyetinde köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi istemiştir. Köyde geçirdikleri zaman süresinde yaşadıkları enteresan olaylar esnasında hem birbirlerinin hem kendilerinin hem de babalarının kim olduğunu anlamaya çalışırlar.

Yorumlar

Türk filmlerinde alışık olmadığımız kalitede bir senaryosu var bu filmin. Oyunculuk da harika bu arada çünkü oyuncuların yarısı tiyatrodan geliyor: Semaver Kumpanya oyuncularından Serkan Keskin, vb. Absürd komedi ile dram karşılaşıyor bu filmde ve sonunda komedi galebe çalıyor. Cem Yılmaz'ın filmlerinde sık sık kahkaha atılmadığı hepimizin bildiği bir gerçektir. Bu filmde ise tam tersi. Hiç beklenmedik bir anda son derece absürd bir olay oluyor ve en zor gülen seyirciler bile kahkaha atıyor.

22.05.2018
Ismail Ilkay B***

M U H T E Ş E M !

9
13.05.2018
Çiğdem A***

Kaçırmayın harika bir film Tüm ekibe teşekkürler🍀

23.04.2018
Köksal D***

izlemek için sabırsızlanıyorum :D

16.04.2018
Zekeriya K***

Kaçırılmaması gereken ince espiriler üzerine kurulu harika bi film

05.04.2018
Durukan G***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler