Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 29.12.2017
Süre: 94 Dakika
Tür: Biyografi

Özet CGV Arthouse salonlarında! Film, ünlü ressam Vincent Van Gogh'un oldukça ilgi çekici hayat hikayesini ressamın tablolarını bir araya getirerek anlatıyor. Filmde yer alan 65.000 karenin her biri Polonya ve Yunanistan'da yer alan stüdyoyu ziyaret eden 125 profesyonel yağlı boya ressamı tarafından çizildi. Bu filmde Van Gogh'un etkileyici resimleri kadar tutkulu ve talihsiz hayat hikayesi ile gizemli ölümünü de izleme olanağı bulacaksınız.

Yorumlar

Sanata ilgisi olan tüm tüm sanat severlerin izlemesi gereken bir film bence. Sinemada izleme tadı başkaydı sanki tabloların içinden geçiyormuşsunuz hissi veriyor çok beğendim.

10
08.03.2018
Aylin T***

Van Gogh'un, hayatını kendi tablolarından izlemek muhteşemdi. Loving Vincent, bir başyapıt olarak sinema tarihine adını yazdırdı. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

03.03.2018
Zeynep A***

Tam bir başyapıt. Bu filmin bir muadili daha yok. Filmin görselliğinin yanında senaryosu, kurgusu ve müzikleri de çok başarılı. Film hakkında yapabileceğim tek olumsuz yorum flashback sahnelerinin renkli olan sahneler kadar tablovari olmaması olabilir. Daha çok filtreli video tadı vardı. Bunun dışında çok çok iyi. 10, 20 yıl sonra hala çok bilinecek ve iyi ki sinemada izlemişim denilecek filmlerden olması muhtemel. 8.4/10

18.02.2018
Mert Can A***

Mükemmel

10
15.02.2018
Fatma Yaren Y***

her karenin yağlı boya olması zaten bambaşka bir zevk verirken olay ve durum anlatışları da çok güzel becerilmiş. çok hüzünlü bir hikaye dinlerken bir yandan da olayı çözüme ulaştırmaya çalışıyorsunuz ve bu sayede filmden hiç kopmuyorsunuz.

8
10.02.2018
Zeliha Ö***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler