Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 29.12.2017
Süre: 105 Dakika
Tür: Müzikal

Özet 12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın farklı yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç yetenekleri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria'nın bile izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir...

Yorumlar

Çok güzeldi

20.01.2018
Eslem Ç***

Mükemmel bir muzikaldi. Müzikal olmasının yanı sıra olay orgusu de insana umut veren detaylar ile doluydu. Mutlu olmak isteyenler, her şarkıya eşlik etmek isteyenler kesinlikle filmi gormeli. Cok ama çok başarılı..

10
18.01.2018
Maide T***

Film boyunca, çabalarınız boşa çıksa da mutlusunuz. Öyle bir film bu çünkü. Bütün hayalperestlerin filmi. Hayallerinin peşinden gidenlerin, toplumda kabul görmesede olduğu gibi davranıp "bu benim" diyenlerin filmi. Başta Hugh Jackman olmak üzere bütün oyuncular harika bir performans sergilemiş. Harika bir müzikal. Kalkıp dans etmemek için kendinizi zor tutuyorsunuz. Soundtrack çok başarılı, zaten La La Land'in bestecilerinden. This is me şarkısı Altın Küre ödülünü de kaptı.

10
15.01.2018
Asude Zeynep P***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler