Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 22.03.2019
Süre: 119 Dakika
Tür: Aksiyon

Özet Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. Rocky Dağları’ndaki gösterişli bir kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin sıkça ziyaret ettiği bu yerde, konforlu bir kulübede, mutlu bir yaşam sürmektedir. Nels bir süre sonra bu sakin ve huzurlu kasaban ayrılmak zorunda kalır. Çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan, yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels'in yaptıkları, tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar.

Yorumlar

bu adama yazık olmuş çok sıkıcı bir senaryo çok kötü ce uzun bir film paranıza yazık etmeyin evde bile seyredilmez

1
06.04.2019
Talha B***

Bu adamın oynadığı film in ölüsü yeter be

28.03.2019
Irfan Öz K***

Çok kötü bir film

1
27.03.2019
Kadir K***

gayet güzeldi

9
24.03.2019
Abdurrahman K***

Liam'ı sürekli intikam temalı filmlerde görmekten bıktık seyirciler okarak.Karısı ve kızı kaçırılan adam, kızı tekrar kaçırılan adam, oğlu daha önce de mafya grubu tarafından öldürülen adam... Bunların hepsini izledim ve hepsinde de aynı konu ve aynı oyuncu yer alıyor.Birisi acil başka bir rol vermeli :D

5
23.03.2019
Oğuz G***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse'te Halk Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

Paribu Cineverse Kazançlı Seyirler Diler!

Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler