Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'de hizmet sunmayan bankalardan alınmış kartlar haricinde tüm debit ya da kredi kartları ile biletini satın alabilirsin.

Farklı seans, lokasyon ya da film için bilet satın almak isterseniz ayrı sipariş ile işlem yapman gerekiyor.

Bir seferde en fazla 10 adet bilet satın alabilirsin. Dilersen birkaç farklı sipariş vererek istediğin adette bilet satın alabilirsin, çok sayıda bilet almak istiyorsan toplu satış formunu doldurabilirsin.

Gözlüğün varsa yanında getirebilirsin. Yoksa büfeden bilete ek olarak gözlük satın alabilirsin. IMAX ve D-BOX salonlarında gösterilen filmler için gözlük bedeli bilet fiyatına dahil değildir.


Koltuk seçimi ekranında özel renk ile belirtilen koltuk yerleri, aslında koltuk olmayan ve tekerlekli sandalye koymaya uygun yerlerdir. Bu koltukları seçerek engelli bileti satın alabilirsin.

Hizmet bedeli, sitemizi kullanarak yapılan işlemin ve ilgili sürede alınan koltuğun satışa kapalı tutulmasının karşılığı olarak alınmakta olup bilet tutarından bağımsızdır. Kullanmakta olduğumuz teknolojinin ve sunmakta olduğumuz hizmetin devamlılığını sağlayabilmek adına bu şekilde bir bedel belirlemek durumunda kaldık. Dilersen CGV Cinema Club üyesi olarak hizmet bedeli ödemeden bilet satın alabilirsin. Buraya tıklayarak üye olabilirsin. 

Seans saatlerimiz netleştikçe biletleri satışa sunmaya başlıyoruz. Sitemizde henüz ilgili tarih için film ve seans bilgisi gözükmüyorsa henüz program netleşmemiştir, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsin.

3D güvenlik sistemi Visa ve Mastercard ortak çalışması olup, hırsızlık ve sahtekarlık olaylarının önüne geçmek amacıyla yapılmış güvenli bir ödeme sistemidir. Ödeme esnasında kartının bağlı olduğu bankanın sitesine yönlendirilirsin. Bankan tarafından kendilerinde kayıtlı cep telefonu numarana güvenlik şifresini içeren bir sms gönderilir. Ödeme ekranına gerekli bilgiler ile beraber bu şifreyi girdiğinde bilgiler bankan tarafından sorgulanır ve onayladığı zaman işlem yapılır. Bu sayede kart numaran başkaları tarafından biliniyor olsa bile güvenlik şifresini sadece sen bileceğiniz için başkası işlem yapamaz.

3D güvenlik sisteminde ödeme aşamasına gelindiğinde kartının ait olduğu bankada kayıtlı olan cep telefonuna banka tarafından güvenlik kodu içeren bir sms gönderilir. Ödeme ekranına bu şifre girilip banka tarafından onayladığı zaman işlem yapılır. Böylece senin bilgin olmadan kartın ile herhangi bir alım gerçekleştirilemez.

3D güvenlik işlemi yapılan alan bize değil kartın bağlı olduğu bankaya ait bir ekrandır. Eğer şifreni ya da güvenlik kodunu doğru girdiysen bankan ile iletişime geçip neden işlemin onaylanmadığını öğrenebilirsin.

Bilet satın alma aşamasında ödeme ekranından önce iletişim bilgileri girdiğin e-posta adresine konfirmasyon e-postasını yolluyoruz. Ancak bazı servis sağlayıcılar bizi spam/junk olarak algılayıp e-postalar ulaşmasını engelleyebiliyor. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekran geldiyse bilet alımın başarılı olmuştur.

Meydana gelen aksaklıktan dolayı çok üzgünüz. 24 saat içinde işleminiz iptal/iade edilecek ve paranız çekilmemiş olacaktır. Bu süre geçtiği halde kartında iptal ya da iade işlemi göremiyorsan “yorum ve öneriler” formundan bize ulaşırsan iadeni gerçekleştirebiliriz.

Meydana gelen aksaklıktan dolayı çok üzgünüz. 24 saat içinde işleminiz iptal/iade edilecek ve paranız çekilmemiş olacaktır. Bu süre geçtiği halde kartında iptal ya da iade işlemi göremiyorsan “yorum ve öneriler” formundan bize ulaşırsan iadeni gerçekleştirebiliriz.

Referans numarası, satın almış olduğun bilete özel olarak oluşturulmuş koddur. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekranda bu kod yer alıyor. Ayrıca e-posta adresine bu kodu içeren konfirmasyon postası gönderiyoruz.

Bilet satın alma aşamasında ödeme ekranından önce iletişim bilgileri girdiğin e-posta adresine konfirmasyon e-postasını yolluyoruz. Ancak bazı servis sağlayıcılar bizi spam/junk olarak algılayıp e-postalar ulaşmasını engelleyebiliyor. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekran geldiyse bilet alımın başarılı olmuştur. Ayrıca referans numaranı unuttuysan gişede; bilet satın aldığın filmi, seansı, satın alma işlemi esnasında verdiğin ad, soyad ve e-posta adresini iletirsen kimlik kontrolü sonrasında biletini sana teslim edebiliriz.

Referans numaranı unuttuysan gişede; bilet satın aldığın filmi, seansı, satın alma işlemi esnasında verdiğin ad, soyad ve e-posta adresini iletirsen kimlik kontrolü sonrasında biletini sana teslim edebiliriz.

Biletinin ait olduğu sinemamızın gişesinden bastırıp teslim alabilirsin. Fakat bileti bastırma zorunluluğun yok. E-biletinizi salon girişlerinde ekip arkadaşlarımıza gösterip salona geçebilirsin.


3D filmler için gözlüğünü büfeden satın alabilirsin. Eğer gözlüğün varsa yanında getirebilirsin. IMAX 3D filmler için gözlük bedeli bilet fiyatına dahil değildir.

Biletini teslim alırken büfede satın aldığın ürünü teslim alabilmen için ek bir kupon çıkacak, bu kupon ile ürünü büfeden ürününü teslim alabilirsin.

Film başladıktan sonra içerideki misafirlerin konsantrasyonlarının bozulmaması amacıyla salona kimseyi alamıyoruz.

Sizlere daha hızlı ve eşit hizmet sunabilmek adına rezervasyon almayı sonlandırdık. Yer bulamama sorunu yaşamamak için biletini satın almanı tavsiye ederiz.

IOS ve Android platformlarında yayınlanan ücretsiz uygulamamızı “cineverse” ismi ile bulabilirsin.

Seans saatlerini görüntülediğinde yanında DUB ibaresi olan seanslarda dublajlı gösterim, ALT ibaresi olan seanslarda ise alt yazılı gösterim, ORJ yazan seanslarda orijinal dilde gösterim yapılıyor.


E-bilet uygulaması ile gişeye ya da kioska uğramadan, yani biletini bastırmadan salonlara geçebilirsin. Bunun için yapmanız gereken ekibimize, sana iletilen e-biletin ekran görüntüsü/barkodunu göstermek.

Antares hariç tüm lokasyonlarımızda e-bilet uygulaması mevcuttur.

Elbette, dilerseniz gişeden biletinizi bastırabilirsin. Fakat bu durumda sitede e-biletlerim sekmesinde biletin görüntülenemeyecektir. Ayrıca biletini bastırdıktan sonra iade etmek istersen bu işlemi sadece ilgili sinema gişesinden yapabilirsiniz.


Bizi Takip Et